Pomoc proti zatopení domu - zpětné klapky

25. června 2010 v 8:36 | ►EveRysKa◄

Jak můžete chránit váš dům před velkou vodou? Povíme vám o možnosti zpětných klapek.


Potřebujete ochránit svůj dům proti vytopení? Řešení se nabízí v podobě zpětných uzávěr, které se používají v případech, kdy může být dům ohrožen zpětným tokem vody z kanalizace v případě např. přívalových dešťů. Zpětné uzávěry dokáží zabránit vniknutí zpětného toku do domu, takzvané vzduté vodě.
Ochrana proti zpětnému vzdutí
Zpětné uzávěry jsou praktickým, kvalitním a levným řešením pro zabezpečení vašeho domu proti vytopení. Jsou vyráběny z kvalitního a odolného plastu. Jsou snadno čistitelné. Lze je zajistit ručně nouzovým uzávěrem, například při odjezdu na dovolenou, čímž je úplně zabráněno průchodu vody do domu, a tím je zajištěna 100% ochrana proti vzduté vodě.

Systém zpětných uzávěr
Dělí na tři typy, rozdělené jsou podle umístění a složení vody, která jimi prochází. Jedná se o sklepní se zpětným uzávěrem, jehož výhodou je velká odtoková mříž pro odvodnění podlahy a zároveň ochrana proti vzduté vodě. Dalšími typy jsou dvojitý zpětný uzávěr, který je určen pro montáž na potrubí pro odpadní vodu bez obsahu fekálií. A třetím typem je dvojitý zpětný uzávěr s elektronickým řízením, který je určen pro montáž na potrubí pro odpadní vodu s obsahem fekálií.


Ochranné mřížky do sklepních oken.

Chcete zabezpečit svoje sklepní prostory v nadcházejícím podzimním období? Pořiďte si ochranné mřížky do sklepních oken z pozinkované oceli, které ochrání sklepní prostory proti drobným hlodavcům a nečistotám ze zahrady. Lze je využít jak v hospodářských budovách, tak i v garážích a sklepních prostorách s nepřetržitým větráním, jako jsou například kotelny. Jejich výhodou je pevnost, snadná montáž, možnost samostatného zakoupení a dodatečné domontování do již zabudovaného okna.

PS : Moc se mi to sem dát nechtelo protože mě to nezajímá ale je to téma týdne a tak sem to sem musela dát :)) Tak a jdu přidat články které mě budou bavit !! :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama